Net-X Elite II
Ön Muhasebe Programı + Genel Muhasebe Programı

Stok, Fatura, Cari, Banka, Kredi Takip, Kasa, Çek/Senet, Ön Muhasebe Programı + Genel Muhasebe Programı

Muhasebe Programları

Net-X Elite II paketi ile Stok, Fatura, Cari, Banka, Kredi Takip, Kasa, Çek/Senet, modülleri ile ön muhasebe programı ayrıca genel muhasebe programı ile işletmenizin tüm süreçlerini takip edebilirsiniz. e-Dönüşüm uyumlu muhasebe programımız içerisinden e-fatura, e-arşiv faturası, e-İhracat faturası ve e-irsaliye evraklarınızı herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymadan aynı ekran içerisinden gönderebilirsiniz.

 

Net-X Elite II Muhasebe Programı tüm ön muhasebe kayıtlarını tam entegre genel muhasebeye aktararak hızlı ve pratik kullanım avantajı sağlar. Genel muhasebeye aktarılan tüm kayıtlar e-defter kayıt kurallarına göre oluşturulur. 

 

Farklı bir programa ihtiyaç duymaksızın Net-X Elite II Genel Muhasebe Programı ile oluşturulan tüm muhasebe kayıtlarınız için e-defterinizi oluşturabilirsiniz. Bu modüllerin yanı sıra ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz doküman yönetimi ile de tüm evraklarınızı Net-X Elite ürününde saklaya bilmenin keyfini yaşayacaksınız.

 

Örneğin;

 

Çalıştığınız firmalar ile olan sözleşmeler, ürün kullanım kılavuzları, resimleri, katalogları, aldığınız veya verdiğiniz çeklerin taranmış halleri ve diğer evraklarınız dijital olarak NET-X Elite II Muhasebe Programı ile güvenle saklayabilirsiniz.

Tekliften genel muhasebeye tüm iş süreçlerinizdeki en önemli asistanınız.

Net-X ERP Programı ile iş yerinizde ihtiyaç duyacağınız tüm iş süreçlerini takip edebilirsiniz. Gelişime açık ve sürekli geliştiriliyor bir alt yapı sahibi olması nedeni ile sisteminiz her daim güncel kalacaktır. Hatta iş yerinize özel çözümler üretilebilir bir alt yapı sahip olacaksınız. 

 

Giriş ekranlarında, arama ekranlarında ve raporlarımızda kolonların görünümünü kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Her açıldığında aynı şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. 

 

Net-X ERP Programı ile stoklarınızı resimli olarak yönetirken, resimli teklifler, resimli satın alma formları düzenleyecek şekilde gelişiminizi sürdürebilirsiniz. 

 

Günümüz dünyasında artık her şey dijitalleşti, fakat programlar veri tabanının yanı sıra dijital evrak saklama işini de kendine görev edinmeli diye düşündük. Bu anlayış ile her modülde kullanabileceğiniz bir doküman yönetimi alt yapısını geliştirdik. Tozlu raflarda sakladığınız bir sürü evrakı dijital olarak saklamanıza ve bu evraklara hızlıca ulaşmanıza olanak tanıyacak şekilde kullanımınıza sunduk.

Masaüstü Modülü

Farklı masaüstü seçeneklerimiz ile ister “Yönetici Paneli” mizi isterseniz “Resimli Masaüstü” müz ile şirketinizi kontrol edebilirsiniz. 

 

Stok Modülü

İstediğiniz sayıda Ana ve alt kategoriler tanımlayabilirsiniz. Hızla atama fonksiyonu ile ürünlerinizi bu kategorilere atayabilirsiniz…

 

Teklif Modülü

Farklı masaüstü seçeneklerimiz ile ister “Yönetici Paneli” mizi isterseniz “Resimli Masaüstü” müz ile şirketinizi kontrol edebilirsiniz. 

 

Sipariş Modülü

Ürün resimli sipariş formu hazırlayabilirsiniz. İstenilen sayıda sipariş formu tasarımı kullanabilirsiniz. İstenilen döviz cinsine göre sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi proje ve şube bazlı takip edebilirsiniz…

Cari Modülü

Her firmaya özel fiyat kataloğu, müşteri temsilcisi ve bölge tanımlayabilirsiniz, Her firma için ayrı kredi limiti ve risk limiti belirleyebilirsiniz…

 

Fatura Modülü

Firma kurumsal tasarımızda faturanızı önizlemesini alıp e-posta olarak gönderebilirsiniz, İstediğiniz kadar irsaliyeyi tek faturada birleştirebilirsiniz…

 

Kasa Modülü

Her şube için sınırsız kasa tanımlayabilirsiniz, Çek senet işlemlerinin kasa nakit işlemi olarak işleyebilirsiniz…

 

Çek Senet Modülü

Hızlıca seri çek veya senet oluşturabilirsiniz, İlgili çekin üzerindeyken çek hareketlerini raporlayabilirsiniz…

 

Banka Modülü

Tüm banka hesaplarını tanımlayabilirsiniz, Banka sözleşmelerini ve yazışmalarını banka kartında saklayabilirsiniz…

 

Satınalma Modülü

Sipariş bağımlı ya da sipariş bağımsız satın alma formu hazırlayabilirsiniz, Firma kurumsalınızda tasarlanmış satın alma formu hazırlayabilir ve ilgili tedarikçiye e-posta olarak gönderebilirsiniz…

Genel Muhasebe Modülü

Tümüyle e-defter uyumlu muhasebe kayıtlarınızı işleyebilirsiniz, Hesapları TL veya dövizli olarak çalıştırabilirisiniz, Muavin defter, Yevmiye defteri, Genel mizan ve Defteri Kebir basabilirsiniz…