Net-X Erp e-Connect

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter

Yazılım Çözümü

Ülkemizde uygulama başlanılan e-dönüşüm ile artık tüm faturalarınızı ve defterlerinizi Netx e-Connect hazırlayabilirsiniz. Netx e-Connect yazılımımız ile tüm faturalarınızı müşterinizin vergi numarasına göre ister e-Fatura ister e-Arşiv faturası olarak hazırlayabilirsiniz. Netx içerisinde oluşan her fatura kaydına ekstra bir müdahale yapmadan otomatik olarak gönderimini sağlayabilirsiniz. Otomatik numaralandırma seçenekleri ile her şubenizin farklı e-Fatura ve e-Arşiv faturası serisi vermesini sağlayabilirsiniz. Şirketiniz de ciddi maliyet ve zaman tasarrufu sağlayacak bu uygulamamız ile süreçlerinizi daha hızlı yönetebilirsiniz.

Benzer şekilde e-Connect programımızla ile GİB ve entegratörlerin istemiş olduğunu formatta e-defter dosyalarını hazırlayabilirsiniz. Tüm muhasebe kayıtlarının GİB ‘in istediği formatta oluşmasını sağlayan Netx yazılımımız ile bu dosyaları hazırlamak son derece kolay ve hızlı olmaktadır.

Tekliften genel muhasebeye tüm iş süreçlerinizdeki en önemli asistanınız.

Netx e-Connet ürünümüz GIB in onaylamış olduğu 13 farklı entegratör ile entegre çalışmaktadır. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

 

Önemli Bilgi Notu

 

1.1.2017 tarihi itibariyle e-Fatura uygulamasına kayıtlı mükelleflerin ihracat ve yolcu beraberi eşya ihracı işlemlerine ait faturaların e-Fatura olarak düzenlenme zorunluluğu başlıyacaktır. Netx ürünümüzün tüm paketleri ile ihracat faturalarınızı düzenleyebilirsiniz.

 

Çalıştığımız entegratörler;

e-Finans , İşnet , KoçSistem, Bimsa, F.I.T. , NES, Crssoft , Veriban, EDM, Türkkep, İSİS, NetBT, BizOfis

Net-X e-Fatura Çözümü

İstediğiniz kadar farklı e-fatura tasarımları kullanabilirsiniz. Her şube için farklı fatura numarası serileri tanımlayabilirsiniz. 

Net-X e-Arşiv Çözümü

İstediğiniz kadar fark e-Arşiv faturası tasarımları kullanabilirsiniz. Her şube için farklı e-Arşiv fatura numarası serileri tanımlayabilirsiniz. 

Net-X e-Defter Çözümü

Ön muhasebeden gelen tüm kayıtların  e-Defter uyumlu alanlara göre gelmesini sağlayabilirsiniz.

Net-X e-Arşiv Çözümü

İstediğiniz kadar fark e-Arşiv faturası tasarımları kullanabilirsiniz. Her şube için farklı e-Arşiv fatura numarası serileri tanımlayabilirsiniz.