Net-X Smart

Ön Muhasebe Programı

Stok, Fatura, Cari, Banka, Kasa, Çek/Senet

Başlangıç Paketi

Netx Smart ile cari takibi yapmak artık son derece kolay. En temel anlamdaki giriş paketimiz ile stok tan faturaya tüm ön muhasebe işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

 

Cari hesap takibi için gerekli en temel modüllerimizle banka, kasa ve çek/senet işlemlerinizi basit bir şekilde girişini yapabilir, gerekli olarak cari hesap ekstresi ve mutabakat formları gibi tüm formları alabilir, e-posta ile müşterinize gönderebilirsiniz.

Tekliften genel muhasebeye tüm iş süreçlerinizdeki en önemli asistanınız.

Net-X ERP Programı ile iş yerinizde ihtiyaç duyacağınız tüm iş süreçlerini takip edebilirsiniz. Gelişime açık ve sürekli geliştiriliyor bir alt yapı sahibi olması nedeni ile sisteminiz her daim güncel kalacaktır. Hatta iş yerinize özel çözümler üretilebilir bir alt yapı sahip olacaksınız. 

 

Giriş ekranlarında, arama ekranlarında ve raporlarımızda kolonların görünümünü kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Her açıldığında aynı şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. 

 

Net-X ERP Programı ile stoklarınızı resimli olarak yönetirken, resimli teklifler, resimli satın alma formları düzenleyecek şekilde gelişiminizi sürdürebilirsiniz. 

 

Günümüz dünyasında artık her şey dijitalleşti, fakat programlar veri tabanının yanı sıra dijital evrak saklama işini de kendine görev edinmeli diye düşündük. Bu anlayış ile her modülde kullanabileceğiniz bir doküman yönetimi alt yapısını geliştirdik. Tozlu raflarda sakladığınız bir sürü evrakı dijital olarak saklamanıza ve bu evraklara hızlıca ulaşmanıza olanak tanıyacak şekilde kullanımınıza sunduk.

Masaüstü Modülü

Farklı masaüstü seçeneklerimiz ile ister “Yönetici Paneli” mizi isterseniz “Resimli Masaüstü” müz ile şirketinizi kontrol edebilirsiniz. 

 

Stok Modülü

İstediğiniz sayıda Ana ve alt kategoriler tanımlayabilirsiniz. Hızla atama fonksiyonu ile ürünlerinizi bu kategorilere atayabilirsiniz…

 

Cari Modülü

Her firmaya özel fiyat kataloğu, müşteri temsilcisi ve bölge tanımlayabilirsiniz, Her firma için ayrı kredi limiti ve risk limiti belirleyebilirsiniz…

 

Fatura Modülü

Firma kurumsal tasarımızda faturanızı önizlemesini alıp e-posta olarak gönderebilirsiniz, İstediğiniz kadar irsaliyeyi tek faturada birleştirebilirsiniz…

 

Kasa Modülü

Her şube için sınırsız kasa tanımlayabilirsiniz, Çek senet işlemlerinin kasa nakit işlemi olarak işleyebilirsiniz…

 

Çek Senet Modülü

Hızlıca seri çek veya senet oluşturabilirsiniz, İlgili çekin üzerindeyken çek hareketlerini raporlayabilirsiniz…

 

Banka Modülü

Tüm banka hesaplarını tanımlayabilirsiniz, Banka sözleşmelerini ve yazışmalarını banka kartında saklayabilirsiniz…